Mimoza Butik Otel

Davet & Organizasyon

Özel Günlerinizde Mimoza Yanınızda…

Mimoza Butik Otelimizin Büyükada manzaralı terasında siz değerli misafirlerimizin davet ve organizasyon taleplerini karşılıyoruz. Partilerinize, etkinliklerinize ve sürpriz organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Toplam 30 kişi kapasiteli olan davet & organizasyon alanımızda dilerseniz mini bir nişan, doğum günü ya da parti organizasyonları ile eşinize veya sevgilinize özel yıldönümü sürprizi yapabilirsiniz. Mutfağımızda size özel hazırlanacak lezzetli menülerle keyifli vakitler geçirmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Davet ve etkinlik organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayabilir veya e-mail gönderebilirsiniz.

+90 216 382 23 23 – info@mimozabuyukadaotel.com

Büyükada Davet Organizasyon Otelleri

Büyükada düğün, nişan, davet ve organizasyon, doğum günü ve yılbaşı partileri için İstanbulluların ilk adresi oluyor. Arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyen, sevgilisine sürpriz yapacak olan İstanbullular rotasını Büyükada’ya çeviriyor. Mimoza Büyükada Butik Otel olarak bizler de Büyükada’da davet ve organizasyonlar için sizlere hem etkinlik hem de konaklama hizmeti veriyoruz.

Büyükada manzaralı terasımızda romantik kutlamalar yapmak ya da eğlenceli partiler düzenlemek için tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz…

Mimoza Butik Otel Resmi Rezervasyon Sayfası

En Uygun Fiyat Garantisi Ücretsiz İptal